Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ 180 digital inclinometer sensor ] αγώνας 17 προϊόντα.
Inclinometer άξονα παραγωγής τάσης BWL310 MEMS χαμηλού κόστους ενιαίο Tiltmeter
| όνομα: | Αναλογικό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση ισχύος (Β): | 9-35 |
| Λειτουργούν ρεύμα (μΑ): | 20-40 |
Inclinometer διπλός-άξονα παραγωγής τάσης BWM420 MEMS Tiltmeter ακρίβεια 0.01°
| όνομα: | Inclinometer διπλός-άξονα |
|---|---|
| Παραγωγή: | Τάση 0-5V το /0-10V προαιρετικό |
| Ψήφισμα: | 0.001° |
Inclinometer ενιαίος-άξονα BWL317S Modbus Tiltmeter RS232/RS485/TTL
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης (°): | ±180 |
| Άξονας μέτρησης: | Χ |
BWK216S Χαμηλού κόστους ψηφιακό κλίσιόμετρο μονού άξονα RS232/RS485/TTL Προαιρετικό
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Όγκος: | L55*W37*H24 (χιλ.) |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9-35V |
Ανάλυση αισθητήρα δυναμικής κλίσης υψηλών επιδόσεων 0,005°
| Ακριβότητα: | 0.5° (δυναμικό) 0.01° (στατικό) |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας: | -40°C~+85°C |
| Βάρος: | 280g |
Δυναμική ηλεκτρονική πυξίδα υψηλής απόδοσης 0.5° 9-άξονα HEC395
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9-35V συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Λειτουργούν ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃~85℃ |
HEC365 οικονομικώς αποδοτική τρισδιάστατη ηλεκτρονική πυξίδα RS232/RS485/TTL προαιρετική
| όνομα: | Ηλεκτρονική πυξίδα |
|---|---|
| Τάση ισχύος: | 5V συνεχές ρεύμα |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃~85℃ |

