Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ 0 2 digital inclinometer sensor ] αγώνας 111 προϊόντα.
BWS2000S ψηφιακό Inclinometer διπλός-άξονα παραγωγής μεγάλης ακρίβειας αναλογικό Tiltmeter RS485/232/TTL
| Άξονας μέτρησης: | X-$L*Y |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Ψήφισμα (°): | 0,0005 |
BWS5000E Ψηφιακή έξοδος Κλισιόμετρο διπλού άξονα Ακρίβεια κλίσης 0,001°
| Ευρεία εισαγωγή τάσης: | 9-35V |
|---|---|
| Κλίση θερμοκρασίας: | 0,0003°/℃ |
| Υψηλή ακρίβεια: | 0.001° |
BWS3600 μεγάλης ακρίβειας διπλή Inclinometer άξονα αναλογική Tiltmeter ακρίβεια 0.001°
| Γωνία που μετρά τη σειρά στοιχείων: | ≥±15° |
|---|---|
| Στοιχείο μέτρησης θερμοκρασίας: | ≤1℃ |
| Ακρίβεια: | 0.001° |
BWS2700S μεγάλης ακρίβειας Inclinometer άξονα Modbus διπλή Tiltmeter ακρίβεια 0.001°
| Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃): | -40~85 |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃): | -55~100 |
| Ψήφισμα (°): | 0,0005 |
BWS2200 Inclinometer άξονα παραγωγής τάσης μεγάλης ακρίβειας διπλή Tiltmeter υψηλή ακρίβεια 0.001°
| Υψηλή ακρίβεια: | 0.001° |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Σφάλμα εγκάρσιου άξονα: | 0.001° |
BWS2500 ΜΠΟΡΕΙ να μεταφέρει τη μεγάλης ακρίβειας διπλή Inclinometer άξονα Tiltmeter ακρίβεια 0.001°
| Σειρά μέτρησης (°): | ±30 |
|---|---|
| Άξονας μέτρησης: | X-$L*Y |
| Υψηλότερη ακρίβεια (°): | 0,001 |
BWS2700 μεγάλης ακρίβειας Inclinometer άξονα Modbus διπλή Tiltmeter ακρίβεια 0.001°
| Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃): | -40~85 |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃): | -55~100 |
| Άξονας μέτρησης: | X-$L*Y |
BWS2800 μεγάλης ακρίβειας τρέχουσα Inclinometer άξονα παραγωγής διπλή Tiltmeter ακρίβεια 0.001°
| Υλικό της Shell: | Υποβολή σε ανοδική οξείδωση κραμάτων αργιλίου μαγνήσιου |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Ένωση μετάλλων (καλώδιο 1.5m) |
| Εγκατάσταση: | Τρεις βίδες M4 |
BWS4200 Inclinometer άξονα παραγωγής τάσης υψηλής ακρίβειας διπλό Tiltmeter
| Ευρεία εισαγωγή τάσης: | 12-35VDC |
|---|---|
| Παραγωγή: | 0-5V, 0-10V προαιρετικό, RS232 |
| Σειρά μέτρησης (°): | ±90 |
BWK216S Χαμηλού κόστους ψηφιακό κλίσιόμετρο μονού άξονα RS232/RS485/TTL Προαιρετικό
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Όγκος: | L55*W37*H24 (χιλ.) |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9-35V |

