Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ 0 2 digital inclinometer sensor ] αγώνας 111 προϊόντα.
Bw - η υψηλή επίδοση χαμηλότερου κόστους VG225 ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΜΕΤΑΦΈΡΕΙ δυναμικό Inclinometer Tiltmeter
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
| δυναμική ακρίβεια: | 0,5° |
BWH528 MEMS Έξοδος ρεύματος Διπλού Άξονα Κλισιόμετρο Μετρητής κλίσης Ακρίβεια 0,003°
| όνομα: | Αναλογικό Inclinometer |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Τάση ισχύος (β): | 12-35 |
VG125 χαμηλού κόστους ΜΠΟΡΕΣΤΕ δυναμικό Inclinometer Tiltmeter
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση: | 5V συνεχές ρεύμα |
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40m Max) |
Διακόπτης ηλεκτρονόμων διακοπτών κλίσης παραγωγής τάσης διπλός-άξονα υψηλός-συνέπειας DIS344
| όνομα: | Αισθητήρας διακοπτών κλίσης |
|---|---|
| Προστατεύστε το επίπεδο: | IP67 |
| Εγκατάσταση: | Τέσσερις βίδες M4 |
DIS341 οικονομικώς αποδοτικός διακόπτης ηλεκτρονόμων διακοπτών κλίσης παραγωγής τάσης διπλός-άξονα
| όνομα: | Αισθητήρας διακοπτών κλίσης |
|---|---|
| Ακρίβεια (°): | Δυναμικό 2°/στατικό 0.1° |
| Άξονας μέτρησης: | X、Y |
SEC385 τρισδιάστατη ηλεκτρονική ακρίβεια 0.5° RS232/RS485/TTL αισθητήρων πυξίδων προαιρετική
| όνομα: | Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 5V συνεχές ρεύμα |
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
VG200 χαμηλού κόστους ψηφιακό δυναμικό Inclinometer Tiltmeter
| δυναμική ακρίβεια: | 0,5° |
|---|---|
| στατική ακρίβεια: | 0.01° |
| Ψήφισμα: | 0.005° |
VG50 χαμηλού κόστους ψηφιακό δυναμικό Inclinometer Tiltmeter RS232/485/TTL/CAN προαιρετικό
| δυναμική ακρίβεια: | 3° |
|---|---|
| στατική ακρίβεια: | 0.3° |
| Ψήφισμα: | 0.01° |
AgileLight-50A οικονομικώς αποδοτική ψηφιακή ΟΜΊΧΛΗ γυροσκοπίων οπτικών ινών άξονα κλειστών βρόγχων ενιαία
| όνομα: | Γυροσκόπιο |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃~+60℃ |
| Αξονικός: | Ενιαίος άξονας |
AgileLight-70A ψηφιακή ΟΜΊΧΛΗ γυροσκοπίων οπτικών ινών άξονα κλειστών βρόγχων ενιαία
| Ο θόρυβος: | 0,005 |
|---|---|
| Επανάληψη παράγοντα κλίμακας (PPM): | ≤50 |
| Συχνότητα ενημέρωσης (((Hz): | 1000 ή 400 |

