Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ inclinometer ] αγώνας 204 προϊόντα.
HEC365 οικονομικώς αποδοτική τρισδιάστατη ηλεκτρονική πυξίδα RS232/RS485/TTL προαιρετική
| όνομα: | Ηλεκτρονική πυξίδα |
|---|---|
| Τάση ισχύος: | 5V συνεχές ρεύμα |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃~85℃ |
Δυναμική ηλεκτρονική πυξίδα υψηλής απόδοσης 0.5° 9-άξονα HEC395
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9-35V συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Λειτουργούν ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃~85℃ |
LEC215 χαμηλού κόστους μικρού μεγέθους 2$α ηλεκτρονική πυξίδα RS232/RS485/TTL προαιρετική
| Ακρίβεια κεφαλίδας: | 2° (RMS) |
|---|---|
| Ψήφισμα τίτλων: | 0.1° |
| Επανάληψη τίτλων: | 0,5° |
GI910 μεγάλης ακρίβειας ενσωματωμένο οπτική ίνα INS GNSS συστημάτων ναυσιπλοΐας
| Σταθερότητα όφσετ (mg): | 0,1 |
|---|---|
| Προκατειλημμένη επανάληψη (mg): | 0,1 |
| Επανάληψη παράγοντα κλίμακας (PPM): | ≤300 |
GI4400 μεγάλης ακρίβειας ενσωματωμένο οπτική ίνα INS GNSS συστημάτων ναυσιπλοΐας
| Ακρίβεια γωνίας τοποθέτησης (βαθμός): | ≤0,01 |
|---|---|
| Ακρίβεια ταχύτητας (m/s): | ≤0.03 |
| Αζιμούθιο που κρατά την ακρίβεια (βαθμός): | ≤0.04, 1h |
Bw-IMU50 χαμηλού κόστους αδρανής μονάδα μέτρησης παραγωγή IMU RS232 το /485/TTL προαιρετική
| Ψήφισμα: | 0.01°/sec |
|---|---|
| Σειρά: | ±400°/sec |
| Τυχαίος συντελεστής περιπάτων γωνίας: | <0.1 °/√h |
Bw-IMU100 υψηλής απόδοσης αδρανής μονάδα μέτρησης IMU RS232/RS485/TTL προαιρετική
| Τάση ισχύος: | 5V συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40~85℃ |
Bw-IMU100C υψηλής απόδοσης αδρανής μονάδα μέτρησης IMU RS232/RS485/TTL
| Προκατειλημμένη σταθερότητα στην πλήρη θερμοκρασία: | <20 °/h (10s, 1ς) |
|---|---|
| Σειρά: | ±400°/sec |
| Ψήφισμα: | 0.01°/sec |
Bw-IMU125 χαμηλού κόστους ΜΠΟΡΈΣΤΕ αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
| Εύρος ζώνης γυροσκοπίων: | 100HZ |
|---|---|
| Σειρά γυροσκοπίων: | ±400°/sec |
| Προκατειλημμένη επανάληψη γυροσκοπίων: | <50 °/h (1ς) |
Bw-IMU127 χαμηλού κόστους μονάδα μέτρησης Modbus αδρανής IMU RS232 το /485/TTL
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40~85℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -55~100℃ |

