Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] αγώνας 61 προϊόντα.
BWK215S χαμηλού κόστους ΜΠΟΡΕΙ να μεταφέρει ενιαίο Inclinometer άξονα Tiltmeter
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9-35V |
| Ακρίβεια: | 0.2° |
Wf-WM410 μεγάλο μικρού μεγέθους ασύρματο Inclinometer Tiltmeter
| Ονομα: | Ασύρματο Inclinometer μετάδοσης |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
| Μηά κλίση θερμοκρασίας: | ±0.001°/℃ |
BWM416E οικονομικώς αποδοτικό ψηφιακό ενιαίο Inclinometer άξονα Tiltmeter
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Υλικό της Shell: | Οξείδωση κραμάτων αργιλίου μαγνήσιου |
BWM425S Οικονομικά αποδοτικό MEMS Κλισιόμετρο CAN υψηλής ακρίβειας
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Μέγεθος (χιλ.): | L55*W37*H24 |
BWK225S οικονομικώς αποδοτικός ΜΠΟΡΕΙ να μεταφέρει Inclinometer διπλός-άξονα Tiltmeter
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση ισχύος (Β): | 9-35 |
| Λειτουργούν ρεύμα (μΑ): | 20-40 |
BWM420 οικονομικώς αποδοτικό Inclinometer άξονα παραγωγής τάσης διπλό Tiltmeter 0-5V/0-10V προαιρετικό
| όνομα: | Αναλογικό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση ισχύος (Β): | 12-35 |
| Λειτουργώντας ρεύμα (μΑ): | 20-40 |
BWL315S μικρού μεγέθους οικονομικώς αποδοτικός ΜΠΟΡΕΙ να μεταφέρει ενιαίο Inclinometer άξονα Tiltmeter
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης (°): | ±180° |
| Ακρίβεια (°): | 0,2 |
Αισθητήρας Αναλογικού Κλισιόμετρου Υψηλής Ακρίβειας
| Ονομασία: | Αναλογικό Inclinometer |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης (°): | ±90 |
| Άξονας μέτρησης: | X-$L*Y |
VG100 χαμηλού κόστους ψηφιακό δυναμικό Inclinometer Tiltmeter RS232/485/TTL προαιρετικό
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40m Max) |
| δυναμική ακρίβεια: | 2° |
BWH515 ΜΠΟΡΕΙ να μεταφέρει Inclinometer ενιαίος-άξονα τη μεγάλης ακρίβειας Tiltmeter ακρίβεια 0.003°
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση (β): | 9-35V |
| Τρέχων (μΑ): | 20-40V |

