Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] αγώνας 61 προϊόντα.
Bw-AH100C χαμηλού κόστους αναφορά A RS232/RS485/TTL τοποθέτησης και τίτλων
| Ψήφισμα: | 0.01° |
|---|---|
| ARW: | <0.1 °/√h |
| Εύρος ζώνης: | 100HZ |
Bw-AH50 χαμηλού κόστους αναφορά A RS232/RS485/CAN τοποθέτησης και τίτλων
| Ακρίβεια πισσών: | 3° (RMS, δυναμικό) 0.5° (RMS, στατικό) |
|---|---|
| Ακρίβεια ρόλων: | 3° (RMS, δυναμικό) 0.5° (RMS, στατικό) |
| Ψήφισμα: | 0.01° |
Bw-AH125 ΜΠΟΡΈΣΤΕ χαμηλού κόστους αναφορά A τοποθέτησης και τίτλων
| Ακρίβεια κεφαλίδας: | 2° |
|---|---|
| Βάρος (με το καλώδιο): | 60g |
| Καθυστέρηση ξεκινήματος: | <3s> |
Χαμηλού κόστους τοποθέτηση bw-AH127C Modbus και αναφορά A τίτλων
| Ακρίβεια κεφαλίδας: | 1° |
|---|---|
| Βάρος (με το καλώδιο): | 60g |
| Μη γραμμικότητα παράγοντα κλίμακας: | ≤100ppm (1ς) |
Bw-IMU127 χαμηλού κόστους μονάδα μέτρησης Modbus αδρανής IMU RS232 το /485/TTL
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40~85℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -55~100℃ |
Bw-IMU227 χαμηλού κόστους μονάδα μέτρησης Modbus αδρανής IMU
| Τρόπος παραγωγής: | RS232 το /485/TTL |
|---|---|
| Συχνότητα δειγματοληψίας: | Μέχρι 500Hz |
| Μέγεθος: | L60×W59×H29mm |
Bw-AH100 χαμηλού κόστους αναφορά A RS232/RS485/TTL τοποθέτησης και τίτλων
| Ευρεία σειρά θερμοκρασίας: | -40℃~+85℃ |
|---|---|
| Ακρίβεια κεφαλίδας: | 2° |
| Διάσταση: | L55 Χ W37 Χ H24 (χιλ.) |
Bw-AH325 χαμηλού κόστους ΜΠΟΡΕΊ να μεταφέρει την τοποθέτηση και την αναφορά A τίτλων
| ARW: | <0.1 °/√h |
|---|---|
| Ακρίβεια τίτλων: | 0.5° |
| Τρόπος επικοινωνίας: | ΜΠΟΡΕΣΤΕ |
AH225 χαμηλού κόστους ΜΠΟΡΕΣΤΕ τοποθέτηση παραγωγής και αναφορά A τίτλων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | BWSENSING ΚΙΒΩΤΙΟ, σαφής συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Bw-IMU327 οικονομικώς αποδοτική μονάδα μέτρησης Modbus αδρανής IMU RS232/RS485/TTL προαιρετική
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
|---|---|
| Σειρά γυροσκοπίων: | ±400°/sec |
| Προκατειλημμένη επανάληψη γυροσκοπίων: | <50 °/h (1ς) |

