Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] αγώνας 61 προϊόντα.
Inclinometer ενιαίος-άξονα BWL317S Modbus Tiltmeter RS232/RS485/TTL
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης (°): | ±180 |
| Άξονας μέτρησης: | Χ |
VG125C χαμηλού κόστους ΜΠΟΡΕΣΤΕ δυναμική Inclinometer Tiltmeter ακρίβεια 0.01°
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση: | 9-35V συνεχές ρεύμα |
| δυναμική ακρίβεια: | 1° |
Bw - η υψηλή επίδοση χαμηλότερου κόστους VG225 ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΜΕΤΑΦΈΡΕΙ δυναμικό Inclinometer Tiltmeter
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
| δυναμική ακρίβεια: | 0,5° |
VG50 χαμηλού κόστους ψηφιακό δυναμικό Inclinometer Tiltmeter RS232/485/TTL/CAN προαιρετικό
| δυναμική ακρίβεια: | 3° |
|---|---|
| στατική ακρίβεια: | 0.3° |
| Ψήφισμα: | 0.01° |
VG125 χαμηλού κόστους ΜΠΟΡΕΣΤΕ δυναμικό Inclinometer Tiltmeter
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση: | 5V συνεχές ρεύμα |
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40m Max) |
Bw-IMU100C υψηλής απόδοσης αδρανής μονάδα μέτρησης IMU RS232/RS485/TTL
| Προκατειλημμένη σταθερότητα στην πλήρη θερμοκρασία: | <20 °/h (10s, 1ς) |
|---|---|
| Σειρά: | ±400°/sec |
| Ψήφισμα: | 0.01°/sec |
VG200 χαμηλού κόστους ψηφιακό δυναμικό Inclinometer Tiltmeter
| δυναμική ακρίβεια: | 0,5° |
|---|---|
| στατική ακρίβεια: | 0.01° |
| Ψήφισμα: | 0.005° |
Δυναμική ηλεκτρονική πυξίδα υψηλής απόδοσης 0.5° 9-άξονα HEC395
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9-35V συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Λειτουργούν ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃~85℃ |
SEC380 τρισδιάστατος μεγάλης ακρίβειας οικονομικώς αποδοτικός ηλεκτρονικός αισθητήρας RS232/RS485/TTL πυξίδων προαιρετικός
| όνομα: | Ηλεκτρονική πυξίδα |
|---|---|
| Ακρίβεια κεφαλίδας: | 1° (RMS) |
| Ψήφισμα: | 0.1° |
Ηλεκτρονικός αισθητήρας RS232/RS485/TTL πυξίδων υψηλός-ακρίβειας 6-άξονα BMR3300 προαιρετικός
| όνομα: | Ηλεκτρονική πυξίδα |
|---|---|
| Ακρίβεια κεφαλίδας: | 0,2 RMS (οριζόντια χρήση) <0.5 RMS (Pitch<30°) |
| Ψήφισμα τίτλων: | 0.001° |

