Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] αγώνας 61 προϊόντα.
SEC385 τρισδιάστατη ηλεκτρονική ακρίβεια 0.5° RS232/RS485/TTL αισθητήρων πυξίδων προαιρετική
| όνομα: | Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 5V συνεχές ρεύμα |
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
Bw-IMU127C χαμηλού κόστους μονάδα μέτρησης Modbus αδρανής IMU RS232 το /485/TTL
| Τρόπος παραγωγής: | RS232 παραγωγή του /485/TTL/Modbus προαιρετική |
|---|---|
| Μέγεθος: | L60×W59×H29mm |
| Προκατειλημμένη σταθερότητα γυροσκοπίων στην πλήρη θερμοκρασία: | <20 °/h (10s, 1ς) <0.1 °/√h |
Bw-IMU300 οικονομικώς αποδοτική αδρανής μονάδα μέτρησης IMU RS232 το /485/TTL προαιρετικό
| ανάλυση γυροσκοπίου: | 0.01°/sec |
|---|---|
| Σειρά: Χ, Υ, Ζ: | ±3.6g |
| Ψήφισμα επιταχυμέτρων: | 0.01mg |
Bw-AH400C τοποθέτηση υψηλής ακρίβειας και αναφορά A RS232/RS485/TTL τίτλων
| Μη γραμμικότητα παράγοντα κλίμακας: | ≤100ppm (1ς) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης: | 100Hz |
| Σειρά: Χ, Υ, Ζ: | ±3.6 γ |
SEC345 οικονομικώς αποδοτική τρισδιάστατη ηλεκτρονική πυξίδα Accuracy1°
| όνομα: | Ηλεκτρονική πυξίδα |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃~85℃ |
| Ακρίβεια κεφαλίδας: | 1° (RMS) |
HEC365 οικονομικώς αποδοτική τρισδιάστατη ηλεκτρονική πυξίδα RS232/RS485/TTL προαιρετική
| όνομα: | Ηλεκτρονική πυξίδα |
|---|---|
| Τάση ισχύος: | 5V συνεχές ρεύμα |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃~85℃ |
SEC340 οικονομικώς αποδοτικός μικρού μεγέθους τρισδιάστατος ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
| όνομα: | Ηλεκτρονική πυξίδα |
|---|---|
| Τάση ισχύος: | 5V συνεχές ρεύμα |
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
Bw-IMU225 χαμηλού κόστους ΜΠΟΡΈΣΤΕ αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
| Σειρά γυροσκοπίων: | ±400°/sec |
|---|---|
| Μη γραμμικότητα παράγοντα κλίμακας γυροσκοπίων: | ≤100ppm (1ς) |
| Σειρά επιταχυμέτρων: Χ, Υ, Ζ: | +3.6g |
Bw-IMU500C υψηλής απόδοσης αδρανής μονάδα μέτρησης IMU RS232/485/TTL
| Ευρεία σειρά θερμοκρασίας: | -40 ℃~+85℃ |
|---|---|
| Τρόπος παραγωγής: | RS232 το /485/TTL |
| Μικρό μέγεθος: | L60×W59×H29mm |
Bw-AH57 χαμηλού κόστους τοποθέτηση Modbus και αναφορά A τίτλων
| Ακρίβεια πισσών: | 3° (RMS, δυναμικό) 0.5° (RMS, στατικό) |
|---|---|
| Ακρίβεια ρόλων: | 3° (RMS, δυναμικό) 0.5° (RMS, στατικό) |
| Ψήφισμα: | 0.01° |

