Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ 2 axis digital inclinometer resolution 0 01 ] αγώνας 61 προϊόντα.
VG127 Χαμηλού κόστους μικρού μεγέθους RS232/485/TTL/Modbus Προαιρετικό δυναμικό κλίσιόμετρο
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| δυναμική ακρίβεια: | 2° |
| στατική ακρίβεια: | 0.2° |
AS400S υψηλός-ευαίσθητη χαμηλή μηά σειρά ±3.6g μέτρησης ψηφίσματος 0.1° τσιπ επιταχυμέτρων κλίσης 3-Axis
| Σειρά μέτρησης: | ±3.6g |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 0.1mg |
| Γραμμικό λάθος: | 0.02% |
Inclinometer άξονα παραγωγής τάσης BWL310 MEMS χαμηλού κόστους ενιαίο Tiltmeter
| όνομα: | Αναλογικό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση ισχύος (Β): | 9-35 |
| Λειτουργούν ρεύμα (μΑ): | 20-40 |
BWL320 Inclinometer διπλός-άξονα παραγωγής τάσης Tiltmeter 0-5V/0-10V προαιρετικό
| όνομα: | Αναλογικό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση ισχύος (Β): | 12-36 |
| Λειτουργούν ρεύμα (μΑ): | 20-60 |
Ψηφιακό δυναμικό κλίσιόμετρο υψηλής ακρίβειας VG600 RS232/485/TTL Προαιρετική ακρίβεια 0,01°
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| δυναμική ακρίβεια: | 0,05° |
| στατική ακρίβεια: | 0.01° |
VG328 οικονομικώς αποδοτική τρέχουσα δυναμική Inclinometer Tiltmeter 0-20/4-20/0-24mA παραγωγή προαιρετική
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| δυναμική ακρίβεια: | 0.3° |
| στατική ακρίβεια: | 0.01° |
BWL316S χαμηλού κόστους ενιαίο Inclinometer άξονα άξονα MEMS ψηφιακό ενιαίο Tiltmeter
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9-35V |
| Ακρίβεια: | 0.1° |
Inclinometer διπλός-άξονα παραγωγής τάσης BWM420 MEMS Tiltmeter ακρίβεια 0.01°
| όνομα: | Inclinometer διπλός-άξονα |
|---|---|
| Παραγωγή: | Τάση 0-5V το /0-10V προαιρετικό |
| Ψήφισμα: | 0.001° |
BWL325S MEMS χαμηλού κόστους ΜΠΟΡΕΊ να μεταφέρει διπλό Inclinometer άξονα Tiltmeter
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση ισχύος (Β): | 9-35 |
| Λειτουργούν ρεύμα (μΑ): | 20-40 |
BWM827 οικονομικώς αποδοτικό Inclinometer άξονα Modbus διπλό Tiltmeter RS485/TTL προαιρετικό
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση ισχύος (β): | 9-35 |
| Λειτουργώντας ρεύμα (μΑ): | 20-40 |

