Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ digital inclinometer sensor ] αγώνας 118 προϊόντα.
As100-10 MEMS επιταχυμέτρων μεγάλης ακρίβειας χαμηλής ισχύος κατανάλωσης ψηφιακής σειρά σταθερότητας 0.12mg παραγωγής προκατειλημμένης
| Σταθερότητα της προκατάληψης (τυπική): | 0.12mg |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα αντιστάθμισης: | 0.15mg |
| Ποσοστό δειγματοληψίας: | 1000 δείγματα/s |
Δυναμική ηλεκτρονική πυξίδα υψηλής απόδοσης 0.5° 9-άξονα HEC395
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9-35V συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Λειτουργούν ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃~85℃ |
SEC345 οικονομικώς αποδοτική τρισδιάστατη ηλεκτρονική πυξίδα Accuracy1°
| όνομα: | Ηλεκτρονική πυξίδα |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃~85℃ |
| Ακρίβεια κεφαλίδας: | 1° (RMS) |
HEC365 οικονομικώς αποδοτική τρισδιάστατη ηλεκτρονική πυξίδα RS232/RS485/TTL προαιρετική
| όνομα: | Ηλεκτρονική πυξίδα |
|---|---|
| Τάση ισχύος: | 5V συνεχές ρεύμα |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃~85℃ |
BIS341 μεγάλης ακρίβειας διακόπτης ηλεκτρονόμων διακοπτών κλίσης
| Η τάση τροφοδοσίας ((V): | 9 ~ 35V |
|---|---|
| Λειτουργώντας ρεύμα (μΑ): | 20 (DC24V) |
| Διασύνδεση εξόδου συναγερμού: | Ηλεκτρονικός διακόπτης υψηλής πλευράς |
Bw-IMU127 χαμηλού κόστους μονάδα μέτρησης Modbus αδρανής IMU RS232 το /485/TTL
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40~85℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -55~100℃ |
Bw-IMU225 χαμηλού κόστους ΜΠΟΡΈΣΤΕ αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
| Σειρά γυροσκοπίων: | ±400°/sec |
|---|---|
| Μη γραμμικότητα παράγοντα κλίμακας γυροσκοπίων: | ≤100ppm (1ς) |
| Σειρά επιταχυμέτρων: Χ, Υ, Ζ: | +3.6g |
Bw-IMU227 χαμηλού κόστους μονάδα μέτρησης Modbus αδρανής IMU
| Τρόπος παραγωγής: | RS232 το /485/TTL |
|---|---|
| Συχνότητα δειγματοληψίας: | Μέχρι 500Hz |
| Μέγεθος: | L60×W59×H29mm |
Bw-IMU500C υψηλής απόδοσης αδρανής μονάδα μέτρησης IMU RS232/485/TTL
| Ευρεία σειρά θερμοκρασίας: | -40 ℃~+85℃ |
|---|---|
| Τρόπος παραγωγής: | RS232 το /485/TTL |
| Μικρό μέγεθος: | L60×W59×H29mm |
As100-50 μεγάλης ακρίβειας μικρού μεγέθους μέτρηση επιτάχυνσης Ahrs παραγωγής λεωφορείων Spi επιταχυμέτρων Mems
| όνομα: | Τσιπ επιταχυντή |
|---|---|
| τροφοδοσία: | 3.3VDC |
| Παραγωγή: | Ψηφιακή έξοδος SPI |

