Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ digital inclinometer sensor ] αγώνας 118 προϊόντα.
BWS2500 ΜΠΟΡΕΙ να μεταφέρει τη μεγάλης ακρίβειας διπλή Inclinometer άξονα Tiltmeter ακρίβεια 0.001°
| Σειρά μέτρησης (°): | ±30 |
|---|---|
| Άξονας μέτρησης: | X-$L*Y |
| Υψηλότερη ακρίβεια (°): | 0,001 |
BWS2700 μεγάλης ακρίβειας Inclinometer άξονα Modbus διπλή Tiltmeter ακρίβεια 0.001°
| Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃): | -40~85 |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃): | -55~100 |
| Άξονας μέτρησης: | X-$L*Y |
BWS4200 Inclinometer άξονα παραγωγής τάσης υψηλής ακρίβειας διπλό Tiltmeter
| Ευρεία εισαγωγή τάσης: | 12-35VDC |
|---|---|
| Παραγωγή: | 0-5V, 0-10V προαιρετικό, RS232 |
| Σειρά μέτρησης (°): | ±90 |
BWK216S Χαμηλού κόστους ψηφιακό κλίσιόμετρο μονού άξονα RS232/RS485/TTL Προαιρετικό
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Όγκος: | L55*W37*H24 (χιλ.) |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9-35V |
BWM426 Οικονομικά αποδοτικό ψηφιακό κλίσιόμετρο διπλού άξονα RS232/RS485/TTL Προαιρετικό
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| αντίσταση αντίκτυπου: | 2000g, 0.5ms, 3 φορές/άξονας |
Wf-WS2000 ασύρματο Inclinometer μεγάλης ακρίβειας 0.001° Tiltmeter
| όνομα: | Ασύρματο Inclinometer μετάδοσης |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης: | ±30° |
| Ακρίβεια: | 0.001° |
Inclinometer άξονα BWH526 RS232/RS485/TTL προαιρετική διπλή Tiltmeter ακρίβεια 0.003°
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Ένωση μετάλλων (cable1.5m) |
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
Inclinometer ενιαίος-άξονα BWL317S Modbus Tiltmeter RS232/RS485/TTL
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης (°): | ±180 |
| Άξονας μέτρησης: | Χ |
BWL325S MEMS χαμηλού κόστους ΜΠΟΡΕΊ να μεταφέρει διπλό Inclinometer άξονα Tiltmeter
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση ισχύος (Β): | 9-35 |
| Λειτουργούν ρεύμα (μΑ): | 20-40 |
Wf-WH500 μεγάλο ασύρματη Inclinometer Tiltmeter ακρίβεια 0.003°
| όνομα: | Ασύρματο Inclinometer μετάδοσης |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
| Σειρά μέτρησης: | ±30° |

