Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ digital inclinometer sensor ] αγώνας 118 προϊόντα.
Wf-WL300 ασύρματο Inclinometer μεγάλης υψηλός-σταθερότητας Tiltmeter
| όνομα: | Ασύρματο Inclinometer μετάδοσης |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
| Ακρίβεια: | 0.1° |
Inclinometer άξονα BWH516 RS232/RS485/TTL ενιαία Tiltmeter ακρίβεια 0.003°
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης (°): | ±30 |
| Άξονας μέτρησης: | Χ |
BWM827 οικονομικώς αποδοτικό Inclinometer άξονα Modbus διπλό Tiltmeter RS485/TTL προαιρετικό
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση ισχύος (β): | 9-35 |
| Λειτουργώντας ρεύμα (μΑ): | 20-40 |
Ανάλυση αισθητήρα δυναμικής κλίσης υψηλών επιδόσεων 0,005°
| Ακριβότητα: | 0.5° (δυναμικό) 0.01° (στατικό) |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας: | -40°C~+85°C |
| Βάρος: | 280g |
VG125C χαμηλού κόστους ΜΠΟΡΕΣΤΕ δυναμική Inclinometer Tiltmeter ακρίβεια 0.01°
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση: | 9-35V συνεχές ρεύμα |
| δυναμική ακρίβεια: | 1° |
Ψηφιακό δυναμικό κλίσιόμετρο υψηλής ακρίβειας VG600 RS232/485/TTL Προαιρετική ακρίβεια 0,01°
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| δυναμική ακρίβεια: | 0,05° |
| στατική ακρίβεια: | 0.01° |
BWM468 τρέχουσα Inclinometer άξονα παραγωγής διπλή Tiltmeter ακρίβεια 0.005° 4-20mA/0-24mA, ψηφιακό TTL
| όνομα: | Αναλογικό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση ισχύος (β): | 12-35 |
| Λειτουργώντας ρεύμα (μΑ): | 14-30 |
Bw - η υψηλή επίδοση χαμηλότερου κόστους VG225 ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΜΕΤΑΦΈΡΕΙ δυναμικό Inclinometer Tiltmeter
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
| δυναμική ακρίβεια: | 0,5° |
BWH528 MEMS Έξοδος ρεύματος Διπλού Άξονα Κλισιόμετρο Μετρητής κλίσης Ακρίβεια 0,003°
| όνομα: | Αναλογικό Inclinometer |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Τάση ισχύος (β): | 12-35 |
VG125 χαμηλού κόστους ΜΠΟΡΕΣΤΕ δυναμικό Inclinometer Tiltmeter
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση: | 5V συνεχές ρεύμα |
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40m Max) |

