Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ digital inclinometer sensor ] αγώνας 118 προϊόντα.
BWM415 Οικονομικά αποδοτικό CAN Bus Κλισιόμετρο μονού άξονα
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Ένωση μετάλλων (καλώδιο 1.5m) |
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
BWM826 ψηφιακή διπλή Inclinometer άξονα Tiltmeter RS485/TTL προαιρετική υψηλός-ακρίβεια 0.005°
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Διάσταση (ΚΚ): | L90*W40.5*H26 |
| Ακρίβεια: | 0.005° |
BWK225S οικονομικώς αποδοτικός ΜΠΟΡΕΙ να μεταφέρει Inclinometer διπλός-άξονα Tiltmeter
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση ισχύος (Β): | 9-35 |
| Λειτουργούν ρεύμα (μΑ): | 20-40 |
BWM416E οικονομικώς αποδοτικό ψηφιακό ενιαίο Inclinometer άξονα Tiltmeter
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Υλικό της Shell: | Οξείδωση κραμάτων αργιλίου μαγνήσιου |
BWM425S Οικονομικά αποδοτικό MEMS Κλισιόμετρο CAN υψηλής ακρίβειας
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Μέγεθος (χιλ.): | L55*W37*H24 |
BWM427 οικονομικώς αποδοτικό Inclinometer άξονα Modbus διπλό Tiltmeter RS232/RS485/TTL προαιρετικό
| Ονομασία: | Ψηφιακό κλιμερόμετρο |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Ένωση μετάλλων (καλώδιο 1.5m) |
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
BWH517 Modbus Υψηλής Ακρίβειας Ακρίβεια κλίσης μέτρου μονού άξονα 0,003° RS232/RS485/TTL Προαιρετικό
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Ευρεία εργασία θερμοκρασίας: | -40℃~+85℃ |
| Ευρεία εισαγωγή τάσης: | 9-35V |
BWK217S οικονομικώς αποδοτικό Inclinometer άξονα Modbus ενιαίο Tiltmeter
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Ακρίβεια (°): | 0,2 |
BWH515 ΜΠΟΡΕΙ να μεταφέρει Inclinometer ενιαίος-άξονα τη μεγάλης ακρίβειας Tiltmeter ακρίβεια 0.003°
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση (β): | 9-35V |
| Τρέχων (μΑ): | 20-40V |
Inclinometer άξονα BWH518 MEMS ψηφιακή ενιαία Tiltmeter ακρίβεια 0.003°
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση (β): | 12-35 |
| Τρέχων (μΑ): | 20-40 |

