Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ digital inclinometer sensor ] αγώνας 118 προϊόντα.
VG100C χαμηλού κόστους δυναμικό Inclinometer Tiltmeter RS232/485/TTL
| Όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
| Δυναμική ακρίβεια: | 1° |
NB-WL300 οικονομικώς αποδοτική ασύρματη Inclinometer Tiltmeter ακρίβεια 0.1° ανάλυσης 0.01°
| όνομα: | Ασύρματο Inclinometer |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Ακρίβεια (°): | 0,1 |
BWS3000 μεγάλης ακρίβειας Inclinometer διπλός-άξονα αναλογική-ψηφιακή Tiltmeter παραγωγή RS232/RS485/TTL
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9-35V |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια: | 0.001° |
| Άξονας μέτρησης: | διπλός άξονας |
BWM428 οικονομικώς αποδοτικό τρέχον Inclinometer άξονα παραγωγής διπλό Tiltmeter
| όνομα: | Αναλογικό Inclinometer |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης (°): | ±90 |
| Άξονας μέτρησης: | X-$L*Y |
Wf-WM410 μεγάλο μικρού μεγέθους ασύρματο Inclinometer Tiltmeter
| Ονομα: | Ασύρματο Inclinometer μετάδοσης |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
| Μηά κλίση θερμοκρασίας: | ±0.001°/℃ |
BWH520 μεγάλης ακρίβειας Inclinometer άξονα τάσης διπλή Tiltmeter ακρίβεια 0.003°
| όνομα: | Αναλογικό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση (β): | 12-35 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃): | -40-85 |
Inclinometer άξονα παραγωγής τάσης BWL310 MEMS χαμηλού κόστους ενιαίο Tiltmeter
| όνομα: | Αναλογικό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση ισχύος (Β): | 9-35 |
| Λειτουργούν ρεύμα (μΑ): | 20-40 |
BWL320 Inclinometer διπλός-άξονα παραγωγής τάσης Tiltmeter 0-5V/0-10V προαιρετικό
| όνομα: | Αναλογικό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση ισχύος (Β): | 12-36 |
| Λειτουργούν ρεύμα (μΑ): | 20-60 |
Inclinometer διπλός-άξονα παραγωγής τάσης BWM420 MEMS Tiltmeter ακρίβεια 0.01°
| όνομα: | Inclinometer διπλός-άξονα |
|---|---|
| Παραγωγή: | Τάση 0-5V το /0-10V προαιρετικό |
| Ψήφισμα: | 0.001° |
VG127 Χαμηλού κόστους μικρού μεγέθους RS232/485/TTL/Modbus Προαιρετικό δυναμικό κλίσιόμετρο
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| δυναμική ακρίβεια: | 2° |
| στατική ακρίβεια: | 0.2° |

