Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ digital inclinometer sensor ] αγώνας 118 προϊόντα.
Inclinometer άξονα BWH527 Modbus διπλό Tiltmeter RS232/RS485/TTL προαιρετικό
| Όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Ένωση μετάλλων (cable1.5m) |
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
BWK215S χαμηλού κόστους ΜΠΟΡΕΙ να μεταφέρει ενιαίο Inclinometer άξονα Tiltmeter
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 9-35V |
| Ακρίβεια: | 0.2° |
BWL315S μικρού μεγέθους οικονομικώς αποδοτικός ΜΠΟΡΕΙ να μεταφέρει ενιαίο Inclinometer άξονα Tiltmeter
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης (°): | ±180° |
| Ακρίβεια (°): | 0,2 |
BWM417 οικονομικώς αποδοτικό Inclinometer άξονα Modbus ενιαίο Tiltmeter RS232/RS485/TTL προαιρετικό
| όνομα: | Ψηφιακό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση ισχύος (Β): | 9-35 |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃): | -40-85 |
VG100 χαμηλού κόστους ψηφιακό δυναμικό Inclinometer Tiltmeter RS232/485/TTL προαιρετικό
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40m Max) |
| δυναμική ακρίβεια: | 2° |
NB-WS2000 μεγάλης ακρίβειας ασύρματη Inclinometer NB-IOT Tiltmeter ακρίβεια 0.001°
| όνομα: | Ασύρματο Inclinometer |
|---|---|
| Ακρίβεια (°): | 0,001 |
| Ψήφισμα (°): | 0,0007 |
BWM420 οικονομικώς αποδοτικό Inclinometer άξονα παραγωγής τάσης διπλό Tiltmeter 0-5V/0-10V προαιρετικό
| όνομα: | Αναλογικό Inclinometer |
|---|---|
| Τάση ισχύος (Β): | 12-35 |
| Λειτουργώντας ρεύμα (μΑ): | 20-40 |
BWK218 τρέχον Inclinometer ενιαίος-άξονα παραγωγής Tiltmeter 4-20mA/0-24mA προαιρετικό
| Ονομασία: | Αναλογικό Inclinometer |
|---|---|
| Ακρίβεια (°): | 0,2 |
| Ψήφισμα (°): | 0,02 |
BWM410 μεγάλης ακρίβειας Inclinometer ενιαίος-άξονα παραγωγής τάσης Tiltmeter 0-5V/0-10V προαιρετικό
| Ονομασία: | Αναλογικό Inclinometer |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης (°): | ±90 |
| Άξονας μέτρησης: | X-$L*Y |
VG328 οικονομικώς αποδοτική τρέχουσα δυναμική Inclinometer Tiltmeter 0-20/4-20/0-24mA παραγωγή προαιρετική
| όνομα: | Δυναμικό Inclinometer |
|---|---|
| δυναμική ακρίβεια: | 0.3° |
| στατική ακρίβεια: | 0.01° |

