Όλα τα Προϊόντα
-
Ψηφιακός Inclinometer αισθητήρας
-
Αναλογικός Inclinometer αισθητήρας
-
Δυναμικό Inclinometer
-
Ασύρματο Inclinometer
-
Ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
-
Τοποθέτηση και σύστημα αναφοράς τίτλων
-
Αδρανής μονάδα μέτρησης IMU
-
Αισθητήρας δόνησης επιταχυμέτρων
-
Ολοκλήρωση INS GNSS
-
Αισθητήρας διακοπτών κλίσης
-
Οπτικό γυροσκόπιο ινών
-
Τσιπ αισθητήρων γυροσκοπίων
-
Τσιπ επιταχυμέτρων
-
Άλλα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Zhang
Τηλεφωνικό νούμερο :
86 18921292620
λέξεις-κλειδιά [ digital inclinometer sensor ] αγώνας 118 προϊόντα.
SEC225 χαμηλού κόστους 2$ος ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
| Όνομα: | Ηλεκτρονική πυξίδα |
|---|---|
| Ακρίβεια τίτλων: | 1° (RMS) |
| Ψήφισμα: | 0.1° |
Ηλεκτρονικός αισθητήρας RS232/RS485/TTL πυξίδων υψηλός-ακρίβειας 6-άξονα BMR3300 προαιρετικός
| όνομα: | Ηλεκτρονική πυξίδα |
|---|---|
| Ακρίβεια κεφαλίδας: | 0,2 RMS (οριζόντια χρήση) <0.5 RMS (Pitch<30°) |
| Ψήφισμα τίτλων: | 0.001° |
SEC340 οικονομικώς αποδοτικός μικρού μεγέθους τρισδιάστατος ηλεκτρονικός αισθητήρας πυξίδων
| όνομα: | Ηλεκτρονική πυξίδα |
|---|---|
| Τάση ισχύος: | 5V συνεχές ρεύμα |
| Λειτουργώντας ρεύμα: | 30mA (40mA Max) |
SEC380 τρισδιάστατος μεγάλης ακρίβειας οικονομικώς αποδοτικός ηλεκτρονικός αισθητήρας RS232/RS485/TTL πυξίδων προαιρετικός
| όνομα: | Ηλεκτρονική πυξίδα |
|---|---|
| Ακρίβεια κεφαλίδας: | 1° (RMS) |
| Ψήφισμα: | 0.1° |
Gyro100-1000 υψηλής απόδοσης τσιπ επιταχυμέτρων MEMS
| όνομα: | Τσιπ αισθητήρα ζυροσκόπου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 10*10*3.5mm |
| Χρόνος ξεκινήματος: | 1s |
AS100-30 μεγάλης ακρίβειας UAV αδρανούς ναυσιπλοΐας παραγωγής μικρός-όγκου επιταχυμέτρων MEMS πλήρης ψηφιακός έλεγχος
| όνομα: | Τσιπ επιταχυντή |
|---|---|
| Σταθερότητα της προκατάληψης (τυπική): | 0.15mg |
| Επαναληψιμότητα αντιστάθμισης: | 0.4mg |
Gyro100-500 μεγάλης ακρίβειας τσιπ επιταχυμέτρων MEMS
| όνομα: | Γυροσκόπιο οπτικών ινών |
|---|---|
| Σειρά: | 500°/s |
| Προκατειλημμένη σταθερότητα: | 8°/ώρα |
AgileLight-98A ψηφιακή ΟΜΊΧΛΗ γυροσκοπίων οπτικών ινών άξονα κλειστών βρόγχων ενιαία
| Μέγιστη γωνιακή ταχύτητα (o/s): | ±300 |
|---|---|
| Ο θόρυβος: | 0.0015 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας ((°C): | -40~+65 |
AS400S υψηλός-ευαίσθητη χαμηλή μηά σειρά ±3.6g μέτρησης ψηφίσματος 0.1° τσιπ επιταχυμέτρων κλίσης 3-Axis
| Σειρά μέτρησης: | ±3.6g |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 0.1mg |
| Γραμμικό λάθος: | 0.02% |
Agilelight-40A ψηφιακή ΟΜΊΧΛΗ γυροσκοπίων οπτικών ινών άξονα κλειστών βρόγχων ενιαία
| Χρόνος εκκίνησης (min): | <1 |
|---|---|
| Τάση (V): | 5 |
| Διάσταση (ΚΚ): | 45x45x30 |

